Jak správně tejpovat

Už jste vyzkoušeli skvělou japonskou metodu, která vám pomůže od bolestí svalů a kloubů? Ne? V tom případě máte nejvyšší čas. Už se netrapte a nekupujte léky proti bolesti, které jen zbytečně zatěžují váš organismus. Pomocí kinesio tapu jednoduše aktivujete činnost svalů, které vám pomohou k rychlejšímu a snazšímu uzdravení. Kinesio tape se dá používat také při prevenci (používají jej například lidé trpící problémy s kotníky, koleny, rameny, atd.). Abyste se tuto techniku naučili dobře ovládat, je dobré se zapsat na kurz tejpování.
Nemáte na takový kurz čas nebo není v současnosti žádný vypsaný? V tom případě se můžete pro začátek podívat na internetu na videa, která názorně ukazují například tejpování kotníku. Bohužel v tomto případě nezjistíte, jestli při tejpování děláte chyby, neboť vás nemá kdo kontrolovat. V každém případě je nutností si pořídit kvalitní temtex tape, který bude vyroben z kvalitního elastického a prodyšného materiálu. Kvalitní tejpovací páska neomezuje pohyb a vydrží až několik dní.

Potřebujete rychle zhubnout kila navíc?

Temtex cross tape je malá, neelastická mřížka, která bývá přikládána na tzv. spoušťové body. Cross tape vám tak pomůže nejen při svalových obtížích, ale také při cévních problémech. Kvalitní Temtex cross tape můžete za skvělou cenu objednat na www.kinesio-tape.cz.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.