Posilování zádových svalů

Většina mužů touží mít postavu jako prvotřídní boxeři, sportovci atd. Proto posilují veškeré svaly. Posilují se svým vlastním tělem, nebo navštěvují fit centra. Ovšem nesmíte zapomenout na to, že Vás také při nesprávném provádění cviků mohou rozbolet určité partie těla. Nejčastějšími bolestmi jsou bolesti svalů, ovšem nevylučují se ani bolesti zad. Tyto bolesti jsou určitě všem nepříjemné. A to nevznikají jen při cvičené, při celkovém nesprávném držení těla.

Na bolesti zad pomůže chladivý gel. Určitě jich plno znáte z reklam a říkáte si, jak tohle může někomu pomoci. Ano může, opravdu. Gel se vmasíruje na bolestivé místo a během chviličky poznáte jeho účinek. Působí pouze cíleně na místo bolesti, tudiž nezatěžuje celý organismus lidského těla. Pomáhá také při zvýšené tělesné námaze a únavě svalů. Jeho chladivý efekt, který je způsobený mentolem, vám uvolní napnuté svalstvo, zbaví Vás bolesti a příjemně ochladí Vaše bolavé místo.

Reklama: Cviky na boky, které opravdu fungují naleznete u nás.

Jestliže jsme Vás nepřesvědčili o chladivém gelu, máme pro Vás další možnost a to tejpy. Tyto kvalitní bavlněné lepící pásky jsou potaženy kvalitním lepidlem, které nepoškozuje Vaši kůži a přitom skvěle drží při koupání a zvýšenému pohybu. Pomáhá při únavě svalů a kloubů a zpevní tyto partie natolik, aby jste mohli podat stoprocentní výkon. Slouží podobně jako ortézy, až na to, že je pod oblečením téměř neviditelná. Tejpovat můžete každou část těla bez problémů s lepením. Pro zlepšení aplikace můžete navštívit kurzy tejpování. Ovšem podrobný popis naleznete i na určitých webových stránkách.

 

Tags: , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.